Galaxy
Enterprise Edition

Biznesa versija

Risinājumi efektīvākai
uzņēmējdarbībai

Galaxy Enterprise Edition ir mobilo tehnoloģiju un pakalpojumu komplekts, kas izstrādāts,
lai sniegtu vairāk – lielāka izvēle, lielāka kontrole un lielāka aizsardzība.

Drošība un atjauninājumi

Sargājiet savu biznesu no mobilās drošības riskiem. Samsung Knox padara Galaxy Enterprise Edition viedtālruņus drošus, un, pateicoties programmatūras atjauninājumiem, kas tiek nodrošināti 4 gadu periodā katru mēnesi vai ceturksni*, varat būt pārliecināti, ka visas jūsu mobilās ierīces ir atjauninātas ar aktuālākajiem Android un Samsung drošības atjauninājumiem.

* 4 gadus pēc pirmās palaišanas starptautiskajā tirgū. S sērijas, Note sērijas, A50 un XCover 4s atjauninājumi pirmajos 3 gados ir pieejami katru mēnesi, ceturtajā gadā - reizi ceturksnī. Tab Active Pro un A40 atjauninājumi ir pieejami katru ceturksni 4 gadu periodā.

Pagarināts produkta dzīves cikls

Visiem Galaxy Enterprise Edition viedtālruņiem ir pagarināts produktu dzīves cikls, nodrošinot, ka tie pieejami ilgāk nekā standarta ierīces.*

* Ierīces būs pieejamas tirdzniecībā 2 gadus pēc pirmās palaišanas starptautiskajā tirgū. Noteiktais pieejamības periods var atšķirties atkarībā no katras konkrētās ierīces un var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma.

Efektīva pārvaldība

Pārvaldi mobilās ierīces ar daudzfunkcionālu risinājumu, kas aptver visas jūsu uzņēmuma drošības, ierīču pārvaldības un programmatūras kontroles vajadzības. Knox Suite ir risinājumu kopums, kas ietver: Knox Platform for Enterprise, Knox Mobile Enrollment, Knox Manage, and Knox E-FOTA.

Ierīce jebkuram uzņēmumam

Galaxy Enterprise Edition sniedz plašu izvēli ar dažādām Samsung mobilajām ierīcēm un iespējām, kas piemērotas katram biznesam un budžetam.

Drošība un atjauninājumi 4 gadu garumā

Sargājiet savu biznesu no mobilās drošības riskiem. Izmantojot Galaxy Enterprise Edition, jūs saņemat 4 gadu programmatūras atjauninājumus ik mēnesi vai ceturksni*, tāpēc varat būt pārliecināti, ka visas jūsu mobilās ierīces ir atjauninātas ar aktuālākajiem Android un Samsung drošības atjauninājumiem. Tas palīdz aizsargāt jūsu Samsung ierīces pret ļaunprātīgu programmatūru vai programmatūras nepareizu darbību, kas varētu radīt draudus jūsu biznesam.

* 4 gadus pēc pirmās palaišanas starptautiskajā tirgū. S sērijas, Note sērijas, A50 un XCover 4s atjauninājumi pirmajos 3 gados ir pieejami katru mēnesi, ceturtajā gadā - reizi ceturksnī. Tab Active Pro un A40 atjauninājumi ir pieejami katru ceturksni 4 gadu periodā.

Knox risinājumi

Aizsargā, uzstādi un pārvaldi mobilās ierīces ar Knox Suite. Pilnais Knox risinājumu komplekts, kas ir iekļauts Enterprise Edition piedāvājumā, ļauj IT administratoriem nodrošināt vispārēju ierīču pārvaldību un drošību. Knox Suite dod iespēju sagatavot Enterprise Edition ierīces īpašām uzņēmuma vajadzībām neizņemot no iepakojuma – tās var tikt automātiski pievienotas Knox drošības platformā pārvaldībai un datu aizsardzībai.

Knox suite

Aizsargā

Aizsargā savu uzņēmējdarbību ar augsta līmeņa drošības platformu, kurā ietvertas inovatīvas funkcijas, kas rūpējas par drošību un administrēšanu.

Uzstādi

Tūlītēja, ātra un viegla instalēšana, konfigurēšana un ierīču pievienošana drošības platformai uzņēmējdarbības vajadzībām.

Pārvaldi

Daudzfunkcionāla platforma jaudīgai un elastīgai uzņēmuma ierīču pārvaldībai.

Pagarināts produkta dzīves cikls

Izmantojiet iespēju iegādāties Jūsu izvēlēto Samsung Galaxy Enterprise Edition ierīci ilgāku laiku. Visām Galaxy Enterprise Edition ierīcēm ir pagarināts produktu dzīves cikls, nodrošinot ilgāku ierīču pieejamību nekā standarta ierīces*.

*Ierīces būs pieejamas tirdzniecībā 2 gadus pēc pirmās palaišanas starptautiskajā tirgū. Noteiktais pieejamības periods var atšķirties atkarībā no katras konkrētās ierīces un var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma.

Jaudīgi un produktīvi

Galaxy A50
Enterprise Edition

UZZINI VAIRĀK

Samsung Galaxy Xcover 4s
Enterprise Edition

UZZINI VAIRĀK

Samsung Galaxy A40
Enterprise Edition

UZZINI VAIRĀK

* Iepriekšpasūtīšanas piedāvājums spēkā no 08.08. līdz 22.08.2019. Iekārtu varēs saņemt no 23.08. līdz 06.09.2019. Galīgais cenas samazinājums atkarīgs no nodotās iekārtas vērtības, kas tiek noteikta darījuma slēgšanas brīdī saskaņā ar Iekārtu atpirkuma pakalpojuma noteikumiem, bet ne mazāks kā 100 EUR. Pilni akcijas noteikumi šeit.

www.samsung.lv