Atklāj Samsung Galaxy

Atklāj jaunus apvāršņus

Vairs nekādu robežu! Samsung Galaxy apvieno mūsdienu inovācijas, kuras pieejamas ikvienam. Jaunas iespējas, jauni atklājumi, jauni iespaidi!
Galaxy S22 sērija
Salokāmie viedtālruņi
Viedpalīgi

Galaxy S22 sērija

Jauns iespēju un veiktspējas standarts!
Jauns episks standarts
Ilgi gaidītais inovatīvais flagmanis – Galaxy S22 Ultra. Tver dzīves iespaidīgākos mirkļus ar līdz šim jaudīgāko Galaxy viedtālruņu kameru! Nakts vairs nebūs šķērslis patiešām episkiem kadriem – ar Galaxy S22 Ultra tu vari mainīt gaismas likumus.
Jauns viedtālruņu jaudas un veiktspējas standarts – tagad ar korpusā iestrādātu leģendāro S Pen. Izpaud savu radošumu jaunā līmenī!
Krāsas
Episka kamera
Padari naktis episkas! 108MP galvenā kamera, nepārspējamiem foto un video kadriem ne tikai dienā, bet arī naktī.
Iebūvēts S Pen
Pirmais Galaxy S sērijas viedtālrunis ar korpusā iestrādātu S Pen irbuli, kas nevainojami iekļaujas ierīces dizainā.
Izvēlēties
Atklāj episku standartu
Mirklis negaida. Tagad tu vari uzņemt absolūti episkus augstas kvalitātes kadrus arī naktī ar vāja apgaismojuma apstākļiem optimizētu kameru.
Paveic vēl vairāk ar ātrāko 4nm procesoru Galaxy ierīcē un akumulatoru, kas nodrošinās enerģiju visai dienai.
Galaxy S22 | S22+ ir jauns iespēju un jaudas standarts.
Krāsas
Episka kamera
Spilgts Dynamic AMOLED 2X ekrāns. Uzlabotā Vision Booster tehnoloģija palīdz analizēt to, kas attēlots uz ekrāna jebkuros apstākļos – pat spilgtā saulē.
Veiktspēja
Spēcīga un stabila veiktspēja – ar Galaxy S22 tu vari bez aizķeres spēlēt pat prasīgākās augstas izšķirtspējas 3D spēles.
Izvēlēties

Salokāmie viedtālruņi

Ideāls stila un augstas kvalitātes funkciju līdzsvars.
Produktivitāte un izklaide – divi vienā
Nebijuša funkcionalitāte un iespējas – pirmais Samsung salokāmais viedtālrunis, kurš ir ūdens izturīgs. Uzlabotais Flex Mode režīms un saderība ar S Pen ļaus paveikt darbu vēl ātrāk, ērtāk un efektīvāk.
Viedtālrunis, kas sniedz datoram līdzīgu produktivitāti un ir vienkārši salokāms, lai viegli un ērti to lietotu ikdienā.
Krāsas
Ekrāns
Dynamic AMOLED 2X ekrāns nodrošina izcilu skatīšanās pieredzi.
Skaļruņi
Dolby Atmos stereo skaļruņi ieskaus Tevi neticamā skaņas pasaulē.
Izvēlēties
Salokāms – to var ērti ielikt kabatā vai mazā rokassomiņā
Pašportreti un videozvani brīvroku režīmā, salokāms un kompakts izmērs, 120Hz adaptīvais atsvaidzes ātrums un uzlaboti Dolby Atmos stereo skaļruņi. Tas viss ietērpts modernā dizainā, drosmīgās krāsās un stilīgos aksesuāros.
Atverot, tas kļūst par pilnekrāna 5G viedtālruni. Un vari to locīt tādā leņķī, kādā vēlies.
Krāsas
Ekrāns
Flip3 ir plānāks un izturīgāks par priekšgājējiem, jo būvēts uz stingra alumīnija rāmja un pārklāts ar Gorilla Glass Victus aizsargstiklu.
Izvēlēties

Viedpalīgi

Piedāvājam pulksteni, kas Tevi pazīst vislabāk.
Un vieglākās austiņas, kādas jebkad esam radījuši.

Galaxy Watch4 Classic

Inovatīvākās labsajūtas tehnoloģijas klasiskā dizaina viedpulkstenī
Rotējošais rāmis pulkstenim piešķir elegantu izskatu un jaunā Wear OS operētājsistēma ļauj sekot līdzi dzīvesveida paradumiem un fitnesa aktivitātēm. Pateicoties Google Pay funkcijai, iespēja veikt bezkontakta maksājumus, bet eSIM funkcija nodrošinās savienojamību, ja līdzi nebūs tālrunis.
Rotējošais rāmis pulkstenim piešķir elegantu izskatu un jaunā Wear OS operētājsistēma ļauj sekot līdzi dzīvesveida paradumiem un fitnesa aktivitātēm. Pateicoties Google Pay funkcijai, iespēja veikt bezkontakta maksājumus, bet eSIM funkcija nodrošinās savienojamību, ja līdzi nebūs tālrunis.
Izvēlēties

Galaxy Watch4

Pulkstenis, kas uzraudzīs Tavu labsajūtu
Vēl detalizētāka informācija par vispārējo ķermeņa stāvokli un miega paradumiem. Pateicoties BioActive sensoram, iespēja kontrolēt asinsspiedienu, diagnosticēt stāvokli, kad sirds sitas neregulārā ritmā, izmērīt skābekļa līmeni asinīs, kā arī veikt ķermeņa masas analīzi.
Izbaudi bezkontakta maksājumus ar Google Pay, bet ar e-SIM pieslēgumu vari atbildēt uz zvaniem un veikt ikdienas aktivitātes, ja viedtālrunis nebūs līdzi (LTE versijas modeļiem).
Izvēlēties

Galaxy Buds2

Bagātīga un visaptveroša skaņas kvalitāte
Atskaņošanas laiks līdz pat 29 stundām ar vienu uzlādi, seši ekvalaizera režīmi un aktīvā trokšņu slāpēšanas funkcija. Papildu komfortam – trīs dažādi silikona uzgaļi, kas vēl vairāk pielāgos bezvadu austiņas auss formai.
Trīs mikrofoni un iebūvēta balss uztveršanas ierīce nodrošina skaidru skaņas kvalitāti veiktajiem zvaniem. Atklāj jaunu audio pieredzes pasauli ar kvalitatīvu skaņu, nepārspējamu komfortu, trokšņu slāpēšanu, kā arī ērtu savienojamību ar tālruni vai viedpulksteni!
Izvēlēties